تلفن و پیامک: ۲۲۹۴۷۷۹۹ - ۲۱ - (۹۸+) پست الکترونیک: info@iliait.com
نرم افزار پست الکترونیک
  • Home
  • /
  • پست الکترونیک MailEnable

نرم افزار قدرتمند سرور پست الکترونیک Mailenable

نرم افزار سرور پست الکترونیک مورد استفاده در بیش از یک میلیون سرور در جهان


نسخه سازمانی (Premium)

نسخه سازمانی (Premium) علاوه بر امکانات نسخه شرکتی، به صورت کامل با نرم افزار MS-Outlook هماهنگ سازی شده و کلیه امکانات خاص این نرم افزار را به صورت دو طرفه پشتیبانی مینماید. این نسخه مناسب کاربردهای سازمانی پرمصرف و ویژه میباشد.

نسخه شرکتی (Enterprise)

نسخه شرکتی (Enterprise) علاوه بر امکانات نسخه استاندارد دارای توانائیهای بالائی در رابطه با مدیریت راه دور، سرعت بسیار بالا، اتصال به بانک اطلاعاتی و بهره مندی از ابزارهای امنیتی و کاربردی پیشرفته میباشد. این نسخه مناسب کاربردهای پرمصرف میباشد.

نسخه حرفه ای (Professional)

نسخه حرفه ای (Professional) علاوه بر امکانات معمول نسخه استاندارد از نرم افزارهای امنیتی آنتی ویروس و آنتی اسپم نیز بهره مند بوده و همچنین از ابزار مدیریت تحت وب و دستگاههای موبایل و تبلت پشتیبانی میکند . این نسخه مناسب کاربردهای میزبانی وب میباشد.

نسخه استاندارد (Standard)

نسخه استاندارد (Standard) کلیه انتظارات معمول از یک نرم افزار پست الکترونیکی قدرتمند مانند : POP3 , IMAP , SMTP را پاسخگو بوده و همچنین از یک Webmail با امکانات محدود اما مناسب بهره مند میباشد . این نسخه مناسب کاربردهای کم مصرف و عادی میباشد .


مقایسه با سایر نرم افزارهای مشابه

در مقام مقایسه با سایر نرم افزارهای مشابه مانند : SmarterMail , IMail, MDaemon و غیره به خوبی برتری MailEnable نمایان میشود . در مواردی چون امکانات و مشخصه های کاربردی،  هزینه های مربوطه … 

اطلاعات بیشتر

چرا MailEnable را انتخاب کنیم ؟

هزینه مناسب

mailprice

  • نسخه استاندارد (Standard)                 هزینه کاملا رایگان
  • نسخه حرفه ای (Professional)             هزینه ۱۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال
  • نسخه شرکتی (Enterprise)                   هزینه ۲۸.۱۰۰.۰۰۰ ریال
  • نسخه سازمانی (Premium)                   هزینه ۴۳.۹۰۰.۰۰۰ ریال

* هزینه خرید لیسانس یکبار پرداخت بوده و در صورت نیاز به پشتیبانی و ارتقاء سالیانه تنها مبلغ پشتیبانی (AUP) دریافت میگردد و لیسانس نیاز به تمدید سالانه ندارد. 

امکانات نامحدود

mailinlimited

بر خلاف بسیاری از نرم افزاری سرور پست الکترونیک ، نرم افزار MailEnable در تعریف تعداد دامنه و تعداد کاربر در هیچ یک از نسخه ها محدودیتی ندارند و بر خلاف نرم افزارهای مشابه بابت تعداد کاربران و یا تعداد دامنه ها هزینه ای دریافت نمی شود. به عبارتی : کلیه نسخه ها از ((نامحدود کاربر)) و ((نامحدود دامنه)) بهره مند میباشند.

معماری مدولار و باز

mailper

با توجه به معماری و طراحی مطلوب MailEnable، عملکرد آن وابسته به سرور با مشخصات سخت افزاری قوی نبوده و یک سرور با سخت افزار متوسط به خوبی پاسخگو خواهد بود . همچنین اختلال در یک سرویس تاثیری بر سایر سرویسها نخواهد داشت و گلوگاهی در نرم افزار وجود ندارد که سرویس دهی را مختل نماید، در نتیجه پایداری و بهره وری آن بسیار مطلوب و قابل اطمینان است.

مقیاس پذیری و خوشه بندی

mailcluster

طراحی MailEnable به گونه ای است که سیستم مقیاس پذیر بوده و از یک دامنه و کاربر تا هزاران دامنه و کاربر قابل رشد و گسترش است . کامپوننتهای MailEnable قادرند بر روی چند سرور تقسیم و خوشه بندی شوند به طور مثال :یک سرور سرویس SMTP ، سرور دیگر سرویس POP3 و همچنین سرور دیگر سرویس Webmail را ارئه دهد و … . این قابلیت MailEnable باعث میشود بر خلاف نرم افزارهای مشابه ، سرویس دهی محدود نبوده و قابل گسترش باشد .